R15P205S/P
RECOM PowerRECOM Power
R15P205S/P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R15P205S/P
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 2W
lomakkeissa: R15P205S/P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
R15P205S/P: n tekniset tiedot
Osa numero R15P205S/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6577 pcs Tietolomake R15P205S/P.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 6.4kV Jännite - tulo (Min) 13.5V
Jännite - tulo (Max) 16.5V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Sarja ECONOLINE RxxP2xx
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads Muut nimet 10013972
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 75% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 400mA 13.5V - 16.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 400mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
R15P205D/R6.4
R15P205D/R6.4
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Varastossa: 5051 pcs
ladata: R15P205D/R6.4.pdf
RFQ
R15P205S/P/X2
R15P205S/P/X2
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
Varastossa: 6523 pcs
ladata: R15P205S/P/X2.pdf
RFQ
R15P205S/P/X2/R6.4
R15P205S/P/X2/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S/P/X2/R6.4.pdf
R15P205D/P/R8
R15P205D/P/R8
ladata: R15P205D/P/R8.pdf
R15P205D/R8
R15P205D/R8
ladata: R15P205D/R8.pdf
R15P205S/P/R6.4
R15P205S/P/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S/P/R6.4.pdf
R15P205S/P/X2/R8
R15P205S/P/X2/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S/P/X2/R8.pdf
R15P205D/P
R15P205D/P
ladata: R15P205D/P.pdf
R15P205S/R6.4
R15P205S/R6.4
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S/R6.4.pdf
R15P205S
R15P205S
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S.pdf
R15P205D/P/R6.4
R15P205D/P/R6.4
ladata: R15P205D/P/R6.4.pdf
R15P205S/P/R8
R15P205S/P/R8
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 2W
ladata: R15P205S/P/R8.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna