RAC04-24SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-24SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC04-24SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 4W
lomakkeissa: RAC04-24SA.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RAC04-24SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC04-24SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 4W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4454 pcs Tietolomake RAC04-24SA.pdf
Paino 0.058 lb (26.31g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
Sarja POWERLINE RAC04 Virta (wattia) 4W
Pakkaus / Case 7-DIP Module Muut nimet 20000793
RAC0424SA
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.2%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 167mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 167mA Hyväksynnät CE, cULus, EN
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC04-24SC/230
RAC04-24SC/230
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 4W
Varastossa: 6890 pcs
ladata: RAC04-24SC/230.pdf
RFQ
RAC04-24SA/277
RAC04-24SA/277
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 4W