RAC04-24SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-24SC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC04-24SC
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 4W
lomakkeissa: RAC04-24SC.pdf
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Viesti
RAC04-24SC: n tekniset tiedot
Osa numero RAC04-24SC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 4W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6059 pcs Tietolomake RAC04-24SC.pdf
Paino 0.066 lb (29.94g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Sarja POWERLINE RAC04-C Virta (wattia) 4W
Pakkaus / Case 16-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 20000910
RAC0424SC
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1.5% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, SCP
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 167mA 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 167mA Hyväksynnät CE, cULus