RAC06-12DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-12DC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC06-12DC
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-12V 6W
lomakkeissa: RAC06-12DC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Viesti
RAC06-12DC: n tekniset tiedot
Osa numero RAC06-12DC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5053 pcs Tietolomake RAC06-12DC.pdf
Paino 0.084 lb (38.1g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Sarja POWERLINE RAC06-C Virta (wattia) 6W
Pakkaus / Case 5-DIP Module Muut nimet 20000822
RAC0612DC
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.3%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 78% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 250mA, 250mA Hyväksynnät CE, cULus, EN
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC06-09SC
RAC06-09SC
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 9V 6W
Varastossa: 5943 pcs
ladata: RAC06-09SC.pdf
RFQ
RAC06-12DC/W
RAC06-12DC/W
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER +/-12V 6W