RAC06-15DC
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-15DC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC06-15DC
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
lomakkeissa: RAC06-15DC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Viesti
RAC06-15DC: n tekniset tiedot
Osa numero RAC06-15DC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3824 pcs Tietolomake RAC06-15DC.pdf
Paino 0.084 lb (38.1g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Sarja POWERLINE RAC06-C Virta (wattia) 6W
Pakkaus / Case 5-DIP Module Muut nimet 20000823
RAC06-15DC-ND
RAC0615DC
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.3%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA, 200mA Hyväksynnät CE, cULus, EN