RACD06-350-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACD06-350-LP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD06-350-LP
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 2-18V 350MA
lomakkeissa: RACD06-350-LP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RACD06-350-LP: n tekniset tiedot
Osa numero RACD06-350-LP Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 2-18V 350MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10208 pcs Tietolomake RACD06-350-LP.pdf
Voltage - lähtö 2 ~ 18 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 198VAC Jännite - tulo (Max) 264VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 3.86" L x 1.81" W x 0.43" H (98.0mm x 46.0mm x 11.0mm)
Sarja LIGHTLINE RACD06 Arvioinnit IP20
Virta (wattia) 6W Muut nimet 21000284
Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, OVP, SCP
tehokkuus 77% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 350mA 2 ~ 18 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 350mA