RACD06-700
RECOM PowerRECOM Power
RACD06-700 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD06-700
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 3-12V 700MA
lomakkeissa: RACD06-700.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RACD06-700: n tekniset tiedot
Osa numero RACD06-700 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 3-12V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7925 pcs Tietolomake RACD06-700.pdf
Paino 0.075 lb (34.02g) Voltage - lähtö 3 ~ 12 V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 264VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Screw Terminal
Koko / Dimension 2.68" L x 1.38" W x 0.79" H (68.0mm x 35.0mm x 20.0mm) Sarja LIGHTLINE RACD06
Arvioinnit IP20 Virta (wattia) 6W
Muut nimet 21000131
RACD06700
Käyttölämpötila -20°C ~ 65°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 65%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 3 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 700mA Hyväksynnät CE, cULus