RACD07-700
RECOM PowerRECOM Power
RACD07-700 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD07-700
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V
lomakkeissa: RACD07-700.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RACD07-700: n tekniset tiedot
Osa numero RACD07-700 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7904 pcs Tietolomake RACD07-700.pdf
Paino 0.163 lb (73.94g) Voltage - lähtö 3 ~ 10.5 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 295VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 1.93" L x 1.61" W x 0.94" H (49.0mm x 41.0mm x 24.0mm) Sarja LIGHTLINE RACD07
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 7W
Muut nimet 22000001
RACD07700
Käyttölämpötila -20°C ~ 40°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 70%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 3 ~ 10.5 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 700mA Hyväksynnät CE, cULus, LVD