| Osa numero | RCOB-1050 | Valmistaja | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | LED DRIVER CC AC/DC 25-44V 1.05A | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 3580 pcs | Tietolomake | RCOB-1050.pdf |
| Voltage - lähtö | 25 ~ 44 V | Jännite - Isolation | 3kV |
| Jännite - tulo (Min) | 198VAC | Jännite - tulo (Max) | 264VAC |
| Tyyppi | Constant Current | topologia | AC DC Converter |
| päättyminen Style | Wire Leads | Koko / Dimension | 4.79" L x 3.07" W x 0.87" H (121.7mm x 78.0mm x 22.0mm) |
| Sarja | LIGHTLINE RCOB | Arvioinnit | IP20 |
| Virta (wattia) | 46W | Muut nimet | 21000230 945-2264 RCOB1050 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 50°C | Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | ominaisuudet | OCP, OTP, SCP |
| tehokkuus | 90% | himmennys | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1.05A 25 ~ 44 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output | Nykyinen - Output (Max) | 1.05A |