REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL.pdf
  • Viesti
REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2491 pcs Tietolomake REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11000027
REC3.54805DRW/R8/A/CTRL
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 350mA, 350mA
Ohjaustoiminnot Enable, Active Low Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-4805DRW/R8/C
REC3.5-4805DRW/R8/C
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Varastossa: 2721 pcs
ladata: REC3.5-4805DRW/R8/C.pdf
RFQ
REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-4805DRW/R8/A/CTRL/X1
valmistajat: RECOM Power