REC3.5-4805SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4805SRW/R10/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-4805SRW/R10/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-4805SRW/R10/A.pdf
  • Viesti
REC3.5-4805SRW/R10/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-4805SRW/R10/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2680 pcs Tietolomake REC3.5-4805SRW/R10/A.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 10kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC3.5/R
Virta (wattia) 3.5W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 11000825
REC3.54805SRW/R10/A
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 700mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-4805SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-4805SRW/R10/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 3.5W