RPMD15-4812DFW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD15-4812DFW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPMD15-4812DFW
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-12V 15W
lomakkeissa: RPMD15-4812DFW.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 926 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
  • Viesti
RPMD15-4812DFW: n tekniset tiedot
Osa numero RPMD15-4812DFW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-12V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 926 pcs Tietolomake RPMD15-4812DFW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - tulo (Min) 9.5V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Sarja POWERLINE Power Modules Virta (wattia) 15W
Pakkaus Bulk Muut nimet 30002387
RPMD154812DFW
Nykyinen - Output (Max) 625mA, 625mA Hyväksynnät CE
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RPMD15-243.3SFW
RPMD15-243.3SFW
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Varastossa: 935 pcs
ladata: RPMD15-243.3SFW.pdf
RFQ
RPMD15-4812SFW/N
RPMD15-4812SFW/N
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Varastossa: 739 pcs
ladata: RPMD15-4812SFW/N.pdf
RFQ
RPMD15-4812DFW/N
RPMD15-4812DFW/N