RPMD15-4815DFW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD15-4815DFW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPMD15-4815DFW
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-15V 15W
lomakkeissa: RPMD15-4815DFW.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 769 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Viesti
RPMD15-4815DFW: n tekniset tiedot
Osa numero RPMD15-4815DFW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 769 pcs Tietolomake RPMD15-4815DFW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - tulo (Min) 9.5V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Sarja POWERLINE Power Modules Virta (wattia) 15W
Pakkaus Bulk Muut nimet 30002388
RPMD154815DFW
Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA Hyväksynnät CE
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RPMD15-4805SFW/N
RPMD15-4805SFW/N
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 15W
Varastossa: 869 pcs
ladata: RPMD15-4805SFW/N.pdf
RFQ
RPMD15-4812DFW
RPMD15-4812DFW
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC/DC CONVERTER +/-12V 15W
Varastossa: 926 pcs
ladata: RPMD15-4812DFW.pdf
RFQ
RPMD15-4815DFW/N
RPMD15-4815DFW/N
Kuvaus: DC/DC CONVERTER +/-15V 15W