PSDR060W
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSDR060W Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PSDR060W
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 60W
lomakkeissa: PSDR060W.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 597 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
PSDR060W: n tekniset tiedot
Osa numero PSDR060W Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 597 pcs Tietolomake PSDR060W.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (91.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
Sarja PSDR Virta (wattia) 60W
Muut nimet PSDR060W-ND
RLC251
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 89.7% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Hyväksynnät CE, cULus