PSDR091W
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSDR091W Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PSDR091W
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 91W
lomakkeissa:
  • Viesti
PSDR091W: n tekniset tiedot
Osa numero PSDR091W Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 91W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3004 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (91.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
Sarja PSDR Virta (wattia) 91W
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.8A 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.8A