100PK470MEFC16X25
RubyconRubycon
100PK470MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100PK470MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100PK470MEFC16X25.pdf2.100PK470MEFC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
100PK470MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 100PK470MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110764 pcs Tietolomake 1.100PK470MEFC16X25.pdf2.100PK470MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose