100PX1000MEFCGC18X35.5
RubyconRubycon
100PX1000MEFCGC18X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100PX1000MEFCGC18X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100PX1000MEFCGC18X35.5.pdf2.100PX1000MEFCGC18X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
100PX1000MEFCGC18X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100PX1000MEFCGC18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49559 pcs Tietolomake 1.100PX1000MEFCGC18X35.5.pdf2.100PX1000MEFCGC18X35.5.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.182A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose