100RX30470M18X31.5
RubyconRubycon
100RX30470M18X31.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100RX30470M18X31.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100RX30470M18X31.5.pdf2.100RX30470M18X31.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
100RX30470M18X31.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100RX30470M18X31.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41568 pcs Tietolomake 1.100RX30470M18X31.5.pdf2.100RX30470M18X31.5.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 92 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 470µF