100SEV100M12.5X16
RubyconRubycon
100SEV100M12.5X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100SEV100M12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
lomakkeissa: 1.100SEV100M12.5X16.pdf2.100SEV100M12.5X16.pdf3.100SEV100M12.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • Viesti
100SEV100M12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 100SEV100M12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-3512-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive