100YXM22MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
100YXM22MEFCTA8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100YXM22MEFCTA8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100YXM22MEFCTA8X11.5.pdf2.100YXM22MEFCTA8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
100YXM22MEFCTA8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 100YXM22MEFCTA8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 759478 pcs Tietolomake 1.100YXM22MEFCTA8X11.5.pdf2.100YXM22MEFCTA8X11.5.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja YXM Ripple Current @ Low Frequency 126.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose