100ZL100MEFCG110X23
RubyconRubycon
100ZL100MEFCG110X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZL100MEFCG110X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZL100MEFCG110X23.pdf2.100ZL100MEFCG110X23.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
100ZL100MEFCG110X23: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZL100MEFCG110X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 361594 pcs Tietolomake 1.100ZL100MEFCG110X23.pdf2.100ZL100MEFCG110X23.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 120 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose