100ZL82MEFCG412.5X16
RubyconRubycon
100ZL82MEFCG412.5X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZL82MEFCG412.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf2.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
100ZL82MEFCG412.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZL82MEFCG412.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 321664 pcs Tietolomake 1.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf2.100ZL82MEFCG412.5X16.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 367.5mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 130 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose