100ZLH1000MEFCGC18X40
RubyconRubycon
100ZLH1000MEFCGC18X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100ZLH1000MEFCGC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf2.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
100ZLH1000MEFCGC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 100ZLH1000MEFCGC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42112 pcs Tietolomake 1.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf2.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja ZLH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose