10SWZ47MR25
RubyconRubycon
10SWZ47MR25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10SWZ47MR25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 10SWZ47MR25.pdf
  • Viesti
10SWZ47MR25: n tekniset tiedot
Osa numero 10SWZ47MR25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3946 pcs Tietolomake 10SWZ47MR25.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SWZ
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 1189-1519-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose