10SZV33M5X5.5
RubyconRubycon
10SZV33M5X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10SZV33M5X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 1.10SZV33M5X5.5.pdf2.10SZV33M5X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
10SZV33M5X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 10SZV33M5X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 838673 pcs Tietolomake 1.10SZV33M5X5.5.pdf2.10SZV33M5X5.5.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja SZV Ripple Current @ Low Frequency 52.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF