10ZA120MEFCT16.3X7
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZA120MEFCT16.3X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZA120MEFCT16.3X7.pdf2.10ZA120MEFCT16.3X7.pdf
  • Viesti
10ZA120MEFCT16.3X7: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZA120MEFCT16.3X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3508 pcs Tietolomake 1.10ZA120MEFCT16.3X7.pdf2.10ZA120MEFCT16.3X7.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja ZA Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose