10ZL1000M10X16
RubyconRubycon
10ZL1000M10X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZL1000M10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZL1000M10X16.pdf2.10ZL1000M10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
10ZL1000M10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZL1000M10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 563766 pcs Tietolomake 1.10ZL1000M10X16.pdf2.10ZL1000M10X16.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 858mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 38 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF