10ZLH1500MEFC8X20
RubyconRubycon
10ZLH1500MEFC8X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLH1500MEFC8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZLH1500MEFC8X20.pdf2.10ZLH1500MEFC8X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
10ZLH1500MEFC8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLH1500MEFC8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223402 pcs Tietolomake 1.10ZLH1500MEFC8X20.pdf2.10ZLH1500MEFC8X20.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 10ZLH1500MEFC8X20-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 29 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose