10ZLH1500MEFCT78X20
RubyconRubycon
10ZLH1500MEFCT78X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10ZLH1500MEFCT78X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: 1.10ZLH1500MEFCT78X20.pdf2.10ZLH1500MEFCT78X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
10ZLH1500MEFCT78X20: n tekniset tiedot
Osa numero 10ZLH1500MEFCT78X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 699443 pcs Tietolomake 1.10ZLH1500MEFCT78X20.pdf2.10ZLH1500MEFCT78X20.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 29 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1500µF