160TXW390MEFC18X30
RubyconRubycon
160TXW390MEFC18X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160TXW390MEFC18X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160TXW390MEFC18X30.pdf2.160TXW390MEFC18X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
160TXW390MEFC18X30: n tekniset tiedot
Osa numero 160TXW390MEFC18X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47951 pcs Tietolomake 1.160TXW390MEFC18X30.pdf2.160TXW390MEFC18X30.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.96A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1106
160TXW390MEFCEFR18X30
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF