160TXW560MEFC16X50
RubyconRubycon
160TXW560MEFC16X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160TXW560MEFC16X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: 1.160TXW560MEFC16X50.pdf2.160TXW560MEFC16X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
160TXW560MEFC16X50: n tekniset tiedot
Osa numero 160TXW560MEFC16X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29161 pcs Tietolomake 1.160TXW560MEFC16X50.pdf2.160TXW560MEFC16X50.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.79A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1109
160TXW560MEFCEFR16X50
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.067" (52.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF