160USC1500MEFC30X35
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160USC1500MEFC30X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
lomakkeissa: 1.160USC1500MEFC30X35.pdf2.160USC1500MEFC30X35.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
160USC1500MEFC30X35: n tekniset tiedot
Osa numero 160USC1500MEFC30X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23541 pcs Tietolomake 1.160USC1500MEFC30X35.pdf2.160USC1500MEFC30X35.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja USC Ripple Current @ Low Frequency 3.96A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.554A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose