16MXC15000MEFCSN22X35
RubyconRubycon
16MXC15000MEFCSN22X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16MXC15000MEFCSN22X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: 1.16MXC15000MEFCSN22X35.pdf2.16MXC15000MEFCSN22X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
16MXC15000MEFCSN22X35: n tekniset tiedot
Osa numero 16MXC15000MEFCSN22X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39301 pcs Tietolomake 1.16MXC15000MEFCSN22X35.pdf2.16MXC15000MEFCSN22X35.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.082A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose