16MXC22000MEFCSN25X35
RubyconRubycon
16MXC22000MEFCSN25X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16MXC22000MEFCSN25X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: 1.16MXC22000MEFCSN25X35.pdf2.16MXC22000MEFCSN25X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
16MXC22000MEFCSN25X35: n tekniset tiedot
Osa numero 16MXC22000MEFCSN25X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36493 pcs Tietolomake 1.16MXC22000MEFCSN25X35.pdf2.16MXC22000MEFCSN25X35.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.864A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22000µF Sovellukset General Purpose