16VXG15000MEFC30X30
Tuote-esittely
Osa numero: 16VXG15000MEFC30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: 1.16VXG15000MEFC30X30.pdf2.16VXG15000MEFC30X30.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
16VXG15000MEFC30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 16VXG15000MEFC30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 34477 pcs Tietolomake 1.16VXG15000MEFC30X30.pdf2.16VXG15000MEFC30X30.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.54A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.921A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose