16VXG47000MEFCSN35X50
Tuote-esittely
Osa numero: 16VXG47000MEFCSN35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: 1.16VXG47000MEFCSN35X50.pdf2.16VXG47000MEFCSN35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
16VXG47000MEFCSN35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 16VXG47000MEFCSN35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12762 pcs Tietolomake 1.16VXG47000MEFCSN35X50.pdf2.16VXG47000MEFCSN35X50.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja VXG Ripple Current @ Low Frequency 5.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.3135A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47000µF Sovellukset General Purpose