16YXF100MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
16YXF100MEFCT16.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXF100MEFCT16.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXF100MEFCT16.3X11.pdf2.16YXF100MEFCT16.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
16YXF100MEFCT16.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXF100MEFCT16.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1103354 pcs Tietolomake 1.16YXF100MEFCT16.3X11.pdf2.16YXF100MEFCT16.3X11.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja YXF Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3975
1189-3975-ND
16YXF100MEFCT16.3X11-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 400 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose