16YXF180MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16YXF180MEFC6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16YXF180MEFC6.3X11.pdf2.16YXF180MEFC6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
16YXF180MEFC6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 16YXF180MEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1286558 pcs Tietolomake 1.16YXF180MEFC6.3X11.pdf2.16YXF180MEFC6.3X11.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja YXF Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose