16ZLQ4700MEFC16X20
RubyconRubycon
16ZLQ4700MEFC16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLQ4700MEFC16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V T/H
lomakkeissa: 1.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf2.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf
  • Viesti
16ZLQ4700MEFC16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLQ4700MEFC16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58541 pcs Tietolomake 1.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf2.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 2.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3638
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 14 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose