16ZLQ5600MEFC16X25
RubyconRubycon
16ZLQ5600MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16ZLQ5600MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 16V T/H
lomakkeissa: 1.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf2.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf
  • Viesti
16ZLQ5600MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 16ZLQ5600MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64657 pcs Tietolomake 1.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf2.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 2.716A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.88A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3640
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 11 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose