2.5SW270M
RubyconRubycon
2.5SW270M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2.5SW270M
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
lomakkeissa: 2.5SW270M.pdf
  • Viesti
2.5SW270M: n tekniset tiedot
Osa numero 2.5SW270M Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2768 pcs Tietolomake 2.5SW270M.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 1189-1553-2
25SW270M
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose