2.5SW470M-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2.5SW470M-ND
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
lomakkeissa: 2.5SW470M-ND.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
2.5SW470M-ND: n tekniset tiedot
Osa numero 2.5SW470M-ND Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125603 pcs Tietolomake 2.5SW470M-ND.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 2.5SW470MX
2.5SW470MX-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose