200KXW180MEFC12.5X35
RubyconRubycon
200KXW180MEFC12.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200KXW180MEFC12.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200KXW180MEFC12.5X35.pdf2.200KXW180MEFC12.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
200KXW180MEFC12.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 200KXW180MEFC12.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86847 pcs Tietolomake 1.200KXW180MEFC12.5X35.pdf2.200KXW180MEFC12.5X35.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 980mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose