200KXW220MEFC12.5X40
RubyconRubycon
200KXW220MEFC12.5X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200KXW220MEFC12.5X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200KXW220MEFC12.5X40.pdf2.200KXW220MEFC12.5X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
200KXW220MEFC12.5X40: n tekniset tiedot
Osa numero 200KXW220MEFC12.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90345 pcs Tietolomake 1.200KXW220MEFC12.5X40.pdf2.200KXW220MEFC12.5X40.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.12A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1168
200KXW220MEFC125X40
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF