200SXC220MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXC220MEFC25X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200SXC220MEFC25X25.pdf2.200SXC220MEFC25X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
200SXC220MEFC25X25: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXC220MEFC25X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23460 pcs Tietolomake 1.200SXC220MEFC25X25.pdf2.200SXC220MEFC25X25.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja SXC Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0384A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose