200SXC220MEFCSN30X20
Tuote-esittely
Osa numero: 200SXC220MEFCSN30X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: 1.200SXC220MEFCSN30X20.pdf2.200SXC220MEFCSN30X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
200SXC220MEFCSN30X20: n tekniset tiedot
Osa numero 200SXC220MEFCSN30X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37414 pcs Tietolomake 1.200SXC220MEFCSN30X20.pdf2.200SXC220MEFCSN30X20.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja SXC Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.003A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose