220MXG680MEFC25X35
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXG680MEFC25X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.220MXG680MEFC25X35.pdf2.220MXG680MEFC25X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
220MXG680MEFC25X35: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXG680MEFC25X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30274 pcs Tietolomake 1.220MXG680MEFC25X35.pdf2.220MXG680MEFC25X35.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.075A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose