220MXG820MEFC25X35
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXG820MEFC25X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SNAP TERMINAL
lomakkeissa: 1.220MXG820MEFC25X35.pdf2.220MXG820MEFC25X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
220MXG820MEFC25X35: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXG820MEFC25X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SNAP TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37252 pcs Tietolomake 1.220MXG820MEFC25X35.pdf2.220MXG820MEFC25X35.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF