250BXA68M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXA68M16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.250BXA68M16X25.pdf2.250BXA68M16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
250BXA68M16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXA68M16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125829 pcs Tietolomake 1.250BXA68M16X25.pdf2.250BXA68M16X25.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXA Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 920mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF