250BXC100MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC100MEFC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.250BXC100MEFC18X20.pdf2.250BXC100MEFC18X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
250BXC100MEFC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC100MEFC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125378 pcs Tietolomake 1.250BXC100MEFC18X20.pdf2.250BXC100MEFC18X20.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 648mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF